Ринок хліба в Україні змінюється семимильними кроками

«За останні декілька років на українському ринку хліба відбулося більше змін, ніж за попередні 50», – відзначив директор Всеукраїнська асоціація пекарів Олександр Тараненко в ході виступу на фаховій конференції.
«Відбулися кадрові та технологічні зміни, змінилося фасування, додалася упаковка, галузь підлаштувалася під потреби споживача. Такого різноманіття хлібопекарської продукції, як в Україні, ви не побачите в жодній країні світу», - уточнив він.

Проте, за словами О.Тараненка, наразі ринок хлібобулочних виробів вимагає ще більшого різноманіття нетрадиційних видів хлібів та сучасного обладнання для виробництва хлібу, кондитерских та пекарень, адже вони дійсно мають попит.

Розуміючи ці тенденції, виробники хлібопекарського та кондитерського обладнання працюють на випередження.

Особливо, коли на ринку з’являється все більше різноманітних крафтових виробників та маленьких пекарень.

Компанія Родалс-обладнання для хлібопекарської та кондитерської галузей офіційно представляє більш як 15 світових компаній-виробників сучасного обладнання, яке допоможе пекарям та кондитерам йти в ногу з часом та виготовляти якісну та затребувану споживачем продукцію.

З переліком обладнання для всіх технологічних процесів виробництва виробів з тіста можна ознайомитися на нашому сайті. І залюбки відповімо на всі ваші питання!

#Rodals #Родалс #хлібопекарськеобладнання #кондитерськеобладнання #пекарня #хлібзавод #виробництвохліба #європейськеобладнання